VIDEO: Zhlédněte nové spoty projektu Němčina nekouše!

10.2.2023

Proč si vybrat němčinu jako druhý jazyk? Tandem zpracoval v rámci projektu Němčina nekouše videa, která zábavnou formou přibližují hned několik důvodů, proč se učit jazyk našich sousedů. Spoty jsou určeny pedagogům, žákům i jejich rodičům. Děkujeme za zpětnou vazbu!

Tandem videa nabízí volně k dispozici. Ať už přímo do výuky nebo pro jakoukoli akci, kde by mohlo být vhodné s těmito motivačními argumenty pracovat. K promítání videí lze pohodlně využít vypsané linky, pod nimiž budou videa stále dostupná.

Věříme, že naše videospoty budou obohacením nejen pro samotnou výuku, ale i všude tam, kde bude příležitost diskutovat o výuce jazyků. Budeme se těšit na Vaši zpětnou vazbu, jak se Vám videospoty líbí a jestli jste mohli vnímat jejich účinek.

VIDEOSPOT 1: Proč se učit němčinu jako 2. jazyk? Protože s našimi sousedy máme mnoho společného!

Zamýšleli jste se někdy nad tím, kolik germanismů běžně ve své mluvě používáme? Není jich zrovna málo. S našimi německými sousedy máme společnou nejen jazykovou minulost. A již dnes utváříme společnou budoucnost. I Vy můžete s námi. Tak neváhejte a umožněte svým dětem učit se právě němčinu! (ODKAZ: https://youtu.be/iA9U-T0hCmM)

 

VIDEOSPOT 2: Proč se učit němčinu jako 2. jazyk? Třeba i kvůli skvělé dovolené strávené v okolních zemích!

Koupání v moři, výlety nebo lyžování v horách, řeky, skály, hrady, fotbal... V okolních německy mluvících zemích lze strávit úžasnou dovolenou, kvůli které nemusíte jezdit až do Francie nebo Itálie. A když budete umět německy, hravě se tu domluvíte! V Německu, Rakousku i Švýcarsku je spoustu přírodních i kuturních krás. I proto stojí za to utvářet společnou budoucnost. I Vy můžete s námi. Tak neváhejte a umožněte svým dětem učit se právě němčinu! (ODKAZ: https://youtu.be/M2gAEarfXR8)

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: