Němčina nad zlato hledá nové firmy

29.8.2023

Tandem hledá nové zájemce z řad firem, kteří chtějí podporovat jazykové vzdělávání na školách a rekrutovat si tak nové potencionální zaměstnance.

Jedná se o podporu výuky německého jazyka na středních (odborných) školách.

Cílem projektu Němčina nad zlato je motivování studentů k němčině pomocí metody česko-německé jazykové animace a spoluprací s firmami (např. exkurze, pracovní pohovory nanečisto apod.) za účelem jejich lepšího uplatnění na trhu práce. Pro školu je projekt přínosem, protože studenti díky němu získávají možnost přímého kontaktu s potencionálním zaměstnavatelem. Další důvody pro vstup Vaší školy do projektu se dočtete ZDE.

Firmy, které chtějí podporovat jazykové vzdělávání v regionu a rozvoj klíčových profesních kompetencí daných oborů, tak mají možnost přímého zviditelnění se potencionálním uchazečům o práci. Dále firma získává praktikanty, šetří náklady na školení, má možnost dalšího zviditelnění se apod. Další důvody pro vstup Vaší firmy do projektu se dočtete ZDE.

Projekt je koncipován jako dlouhodobá spolupráce mezi školou a firmou, kterou ale mohou obě strany kdykoliv ukončit.

Pro lepší představu se ZDE můžete podívat na promovideo k projektu.

V případu zájmu o zapojení se do projektu se prosím rovnou obraťte na iniciátora a zprostředkovatele projektu - Tandem v Plzni, konkrétně na Michaelu Kořánovou (koranova@tandem-org.cz, +420 377 634 764).

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: