Jazyková animace pro realizátory česko-německých výměn a projektů

15.9.2022 Doporučené

Využijte bezplatnou česko-německou jazykovou animaci na Vašem setkání v rámci projektu „Jazyková animace pro všechny“.

Na české a německé partnerské školy a organizace, které realizují česko-německé výměny a projekty, se zaměřuje program "Jazyková animace pro všechny" (původně projekt "Na jedné lodi").

Program zdarma nabízí čtyřhodinový animační modul, jehož součástí jsou seznamovací hry, jazyková animace a aktivity zaměřené na interkulturní vzdělávání, teambuilding nebo zdravý životní styl.

Program probíhá ve spolupráci Tandemu a Česko-německého fondu budoucnosti, u něhož může zařízení zažádat o finanční podporu buď v rámci klasického podání projektové žádosti, nebo o prostředky na jazykovou animaci může zažádat i napřímo. V obou případech může Fond budoucnosti podpořit 100% nákladů spojených s realizací animace.

Další informace a pokyny k podání žádosti najdete na webu Fondu budoucnosti. Po schválení prostředků ze strany Fondu buducnosti si prosím objednejte jazykovou animaci přes poptávkový formulář Tandemu. Pro další dotazy ohledně programu "Jazyková animace pro všechny" neváhejte kontaktovat naši kolegyni z Tandemu Regensburg Michaelu Kosařovou (+49 941 58557-21) nebo paní Ingrid Koděrovou z Česko-německého fondu budoucnosti.

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: