Evropský den jazyků v Plzni

28.8.2023

Tandem v Plzni zve společně se Studijní a vědeckou knihovnou plzeňského kraje na každoroční oblíbenou akci pro školy - na Evropský den jazyků.

Termín akce je pondělí 25.9.2023.

Cílem Evropského dne jazyků je motivovat studenty učit se cizí jazyk a informovat o možnostech cestování v Evropské unii, vyzkoušet si praktické znalosti a prezentovat kulturní rozmanitosti v Plzni.

Tento rok jsme pro Vás připravili řadu stanovišť a aktivit a Vy sami si můžete dle naší nabídky zvolit místo a čas pro svou skupinu žáků, aby se dozvěděli o jednotlivých institucích a vyzkoušeli si svoje znalosti. Vše tedy letos záleží na Vás, z 10 stanovišť si zvolte pouze ta, která Vás zaujmou, a vyberte čas, kdy budete chtít přijít. Pouze je třeba si místo a čas zarezervovat. Věříme, že se Vám program bude líbit.

Jedním ze stanovišť bude jako již tradičně Tandem se svou česko-německou jazykovou animací.

Pozor, že letos začínáme dřív! Aktivity probíhají celé dopoledne ve stanovený čas: 8:30, 9:15, 10:00, 10:45, 11:30, 12:15, 13:00. Délka aktivity je 30 minut a je určena jedné kompaktní třídě. V případě, že se naplní kapacita 1 aktivity, je třeba zvolit jinou. Stanice jsou obsluhovány pracovníky spolupracujících partnerů.

Odkaz na letošní přihlašovací formulář naleznete zde: https://cutt.ly/ewjdPCNJ

V případě dotazů se prosím obracejte na paní Vlastu Šuhajdovou.

evropsky-den-jazyku-sprechtit-neni-zadny-kumst.jpglogo jasan

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: