Česko-německé síťovací setkání "Budoucnost je teď! Jednejme udržitelně"

14.7.2020

Věnujete se ve své práci tématům jako ekologická výchova, ochrana životního prostředí, udržitelnost a rádi byste se pustili do česko-německého projektu s tímto zaměřením? Přihlašte se na síťovací setkání 11.-12. září 2020 v Praze.

Pokud Vám chybí kontakty v sousední zemi nebo německý projektový partner, můžete ho potkat na česko-německém síťovacím setkání, které pořádá ve dnech 11.-12. září 2020 Česko-německý fond budoucnosti v Praze. Jeho účastníky budou zejména lidé, kteří se výše zmíněným tématům profesně věnují.

Viry přicházejí a odcházejí (a někdy se také vracejí), ale planeta, na níž žijeme, je pořád jedna a tatáž. Ochrana přírody a životního prostředí, změny klimatu, ale také udržitelný životní styl nabývají na stále větší důležitosti. 

Kromě možnosti k síťování, poznání lidí, kteří se věnují podobné problematice v tuzemsku i v sousední zemi a představení možností podpory u Česko-německého fondu budoucnosti (mj. prostřednictvím Tématu roku 2020) bude součástí akce také příležitost ukázat své aktivity veřejnosti, a to v rámci česko- německé eko-zóny na festivalu United Islands.

Přihlašujte se prosím skrze tento formulář, a to do 3. srpna 2020. Počet účastníků je omezen a v případě velkého zájmu je budeme muset vybírat - ozveme se do 13. srpna 2020. Potvrzeným účastníkům pomůžeme s cestovními náklady a ubytováním. Akce bude tlumočena.

Bližší informace vám rádi podají Anne Liebscher (anne.liebscher@fb.cz) nebo Jacob Venuß (jacob.venuss@fb.cz)

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: