Kontaktní seminář s workshopem pro předškolní pedagogy

Obrátit se můžete na:

předškolní oblast, program podpory Odmalička
Martina Petrakovičová
e-mail: petrakovicova@tandem-org.cz
telefon: +420 377 63 4757

kontaktní seminář Předškolní oblast
Termín: 11.–12. 10. 2021
Místo konání: Furtmayrstraße 1, 93053 Regensburg

Ve dnech 11.-12. 10. 2021 proběhne v Hotelu Ibis v Regensburgu česko-německý seminář pro pedagogy zařízení pracujících s dětmi do šesti let. Těžištěm akce bude workshop zaměřený na téma demokracie a diverzity. Účastníci se rovněž seznámí s nabídkou Tandemu a programy podpory přeshraniční spolupráce v předškolní oblasti. Prostor bude vyhrazen i výměně pedagogických zkušeností a plánování společných přeshraničních projektů.

Seminář proběhne v českém a německém jazyce, jednotlivé části budou simultánně tlumočeny. Účast na semináři je zdarma. Tandem převezme náklady na ubytování a stravu. Náklady na dopravu může Tandem podpořit do výše 520 Kč (20 €).

Během konání semináře budou dodržovány aktuálně platné hygienické předpisy. Nebude-li možné z důvodu pandemie seminář uskutečnit, bude nabídnuta online varianta programu.

Účastníci z České republiky se mohou přihlašovat do 26. 9. 2021 pomocí tohoto online formuláře.

 

Seminář se koná s finanční podporou Česko-německého fondu budoucnosti a Bavorského ministerstva práce a sociálních věcí.

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

TANDEM překračuje hranice – tipy na online aktivity a nástroje pro česko-německé výměny

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás na sociálních sítích: