Zveme na česko-německé divadlo ONLINE

11. 11. 2020

Využijte jedinečnou možnost a podpořte česko-německou kulturní výměnu z pohodlí svého domova. V pátek 20.11.2020 od 20:30h budeme streamovat divadelní představení „Moc a bezmoc?“ souboru TO TÉMA/DAS THEMA z pražského divadla Na zábradlí, který budou hrát pro náš online seminář.

Představení je pro registrované diváky zdarma. Zváni jsou všichni, kdo mají technickou možnost připojení s videokamerou (představení je interaktivní a vyžaduje vaši účast na platformě ZOOM). Link do virtuálního hlediště Vám zašleme v den představení, je nutné se proto nejpozději do 19. 11. registrovat zde.

A o čem hra bude? Herci se slibují zabývat otázkami: Kdo je tady u moci? A kdo je bezmocný? A proč je to tak těžké vyslovit "Eisenbahnkrankenkassenmitgliedsbeitrag"? Kdo vyhrává v zápolení velkého a malého bratra, Německa a Česka, v jazycích, kulturách v emocích? Je to karma nebo náhoda, že Češi mají vždy pocit, že jim někdo ukradl poslední sousto z talíře a že pokaždé ostrouhají mrkvičku? A proč jsou Němci tak moc u-spořádní, nebo jsou jenom ne-zajímaví?

Celou anotaci představení si můžete rozkliknout na webu https://www.nazabradli.cz/cz/19-repertoar/hoste/2913-moc-a-bezmoc-das-thema

Přejeme příjemnou zábavu a Viel Spaß! :)

Aktuality

Doporučujeme

  • 16. 11. 2020 Chcete pracovat u Tandemu? Hledáme kolegu/kolegyni!
    Hledáme nadšeného člověka na plný úvazek na místo Spolupracovník / spolupracovnice pro mimoškolní oblast . Jste rádi v kontaktu s lidmi, máte organizační a komunikační talent a dobrou němčinu? Přihlašte se do 30. 11. 2020 .
  • 11. 11. 2020 Zveme na česko-německé divadlo ONLINE
    Využijte jedinečnou možnost a podpořte česko-německou kulturní výměnu z pohodlí svého domova. V pátek  20.11.2020 od 20:30h budeme streamovat divadelní představení „Moc a bezmoc?“ souboru TO TÉMA/DAS THEMA z pražského divadla Na zábradlí,...
  • 6. 10. 2020 Základní školení jazykové animace
    Základní školení jazykové animace, které se původně mělo uskutečnit 5. – 8. 11. 2020 bylo ZRUŠENO, termín je přesunut na 6. - 9.5. 2021.

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube   twitter

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita

Voš Plzeň