Tandem v červnu oslaví 25 let své existence - pošlete mu dárek v podobě zdravice!

13.4.2022

Centrum česko-německých výměn mládeže Tandem oslaví 24. června 2022 už 25 let své existence. Součástí programu je i slavnostní večer v industriálních prostorech DEPO Plzeň, během kterého se budou promítat videoankety. Tandem u této příležitosti vyzývá všechny spolupracující organizace i jednotlivé účastníky, aby do konce dubna zaslali krátkou zdravici. Podpořte nás a zapojte se! Těšíme se na Váš příspěvek.

Moc si vážíme naší dlouholeté spolupráce s Vámi a rádi bychom na naší oslavě nechali zaznít i Váš hlas. K našemu 25. výročí bychom Vás chtěli požádat o „dárek" v podobě odpovědí do některé z těchto anket. Zašlete nám prosím formou videa odpověď na alespoň jednu z následujících otázek:

 1. otázka (video 1): Co pro Vás znamená Tandem? / Co se Vám vybaví, když se řekne Tandem?
 2. otázka (video 2): Co přejete Tandemu k letošním narozeninám / do dalších let?
 3. bonusová otázka (vzhledem k aktuální situaci): Co přejete do budoucna evropské/mezinárodní spolupráci mladých lidí?

 

DALŠÍ POKYNY:

 • Videa by neměla být vůbec dlouhá, na každou otázku stačí 5-10 sekund.
 • Vaše odpovědi by měly být stručné - tzn. jednoslovné, víceslovné či kratší věty. Ze všech odpovědí později sestřiháme videosmyčku.
 • Videa stačí natočit na mobil, ideálně ale video NEtočte „z ruky", spíš kameru postavte, obraz nebude roztřesený.
 • Natáčejte prosím na šířku.
 • Pokud budete odpovídat na vícero otázek, příspěvky nám prosím zašlete jako dva samostatné soubory. Videa pak označte číslem 1, 2 nebo 3 (dle toho, ke které otázce se vztahují).
 • Příspěvky prosím zasílejte v nezmenšené velikosti na e-mail zazijplzen@tandem-org.cz nebo např. přes uschovna.cz (zde stačí zadat do příjemce emailovou adresu a my si zásilku stáhneme).
 • V e-mailu či zprávě přes úschovnu prosím vepište Vaše jméno, jméno organizace, za kterou mluvíte, příp. Vaši pozici v ní.
 • Videa nám prosím pošlete nejpozději do 30. dubna 2022.

Za celý tým Tandemu děkujeme za spolupráci a těšíme se na setkání s Vámi.

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: