Restart po pandemii? Tandem podpoří Vaši partnerskou spolupráci!

23.2.2022

Možná se Vám stalo, že před pandemií se Vám dařilo spolupracovat s partnerským zařízením a nyní máte pocit, že vzájemná spolupráce nějak „usnula". Nebo potřebujete nový vítr do plachet pro realizaci Vašich česko-německých projektů a odborných praxí v sousední zemi. Nebo se změnilo vedení Vaší či partnerské organizace a potřebujete znovu propojit a nastartovat spolupráci. To vše jsou situace, se kterými Vám rádi pomůžeme. Chcete se Tandemu zeptat na možnosti realizace česko-německých projektů a jejich financování v nejbližší budoucnosti? Nabízíme Vám podporu v podobě online setkání s Vámi a Vaší partnerskou organizací!

Budeme Vás kontaktovat na základě Vaší žádosti o online konzultaci v tomto jednoduchém online formuláři. Po jeho vyplnění se vám ozveme a domluvíme vešekeré podrobnosti.

Online setkání se budou uskutečňovat na platformě DINA.international. Společný termín a čas domluvíme tak, aby vyhovoval Vám, Vaší partnerské organizaci i zástupci Tandemu. Z neznalosti jazyka nemusíte mít obavy, při komunikaci pomůžeme.

Pokud je pro vás jednodušší kontaktovat nás emailem, můžete tak učinit na adrese: info@tandem-org.cz

Těšíme se na spolupráci!

 

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: