V Praze, Plzni, Liberci, Olomouci a Brně zastaví festivalový vlak (14.-18. září 2021)

26.8.2021

Zajímá vás studium, stáže nebo dobrovolnictví v zahraničí? Vezměte své kamarády nebo i celou třídu a navštivte vlak plný přednášek, workshopů a soutěží. Z bohatého doprovodného programu na vás čeká například slam poetry, vystoupení nového cirkusu a v každém městě pak dvě známá hudební jména. Večer vám na hlavní stage zahraje Klára Vytisková, Thom Artway, Ventolin, Barbora Poláková a další. Celou akcí budou provázet Johan Mádr a Ondřej Havel.

Akci "Příští stanice svět" pořádá Dům zahraniční spolupráce jako oslavu vstupu programů Erasmus+ a Evropský sbor solidarity do nového programového období. Během pětidenní akce pojaté jako putovní festival mezinárodního vzdělávání navštíví festivalový vlak v termínu postupně pět českých měst, konkrétně Prahu, Plzeň, Liberec, Olomouc a Brno.

Program můžou se svým učitelem navštívit i celé třídy. Celá akce je zdarma, jen je potřeba se na ni zaregistrovat. Přihlášky a podrobnosti k programu naleznete zde: https://prististanicesvet.cz  (Pokud na akci vyrazíte s celou třídou, není třeba vyplňovat do registrace každého žáka/studenta jednotlivě. Stačí napsat do poznámky například +15.)

 

 

 


 

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: