Čojč zve na prázdniny

25.5.2021

Čojč, který podporuje setkávání mládeže, nabízí i letos mladým lidem možnost seznámit se s vrstevníky z druhé strany hranice a společně se učit mnoha dovednostem, pracovat na zajímavých tématech a objevovat svět za hranicí všedního dne. 

Čojč je recept na setkávání mládeže z Čech a Bavorska prostřednictvím divadelně pedagogických projektů již od roku 2002, kde se mladí lidé zabývají aktuálními tématy příhraničí, která zpracovávají do autorských divadelních scén, produkcí a performance s využitím směsice obou jazyků - tzv. divadelní řeči čojč. Je to prostor pro výměnu, učení se komunikaci a prezentačním dovednostem a to jak ve vlastní řeči, tak v řeči sousedů.

Čojč nabízí prázdninový projekt V hledáčku Im Visier v termínu od 9. do 22.8.2021, jehož tématem budou lidská práva a bude se odehrávat v Norimberku a Chotěšově: https://www.cojc.eu/cs/projekty/aktualni-projekty/316-v-hledacku

Dále pak připravil projekt na konec prázdnin Generace Müll od 27.8. do 5.9.2021, který si klade otázku, zda jsme generací odpadků, co je vlastně odpad a zda a jak ho lze dále využít. Další informace: https://www.cojc.eu/cs/projekty/aktualni-projekty/314-generace-muell

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: