25.–26. 3. 2023

Kontaktní seminář pro mimoškolní organizace

Jak mohou česko-německá setkání posílit zapojení mladých lidí do klimatické politiky? Prezenční seminář pro organizace zabývající se ekologií, ochranou klimatu nebo životním prostředím ve spolupráci s Naturfreundejugend Thüringen.
Místo konání: Erfurt
Typ akce: kontaktní seminář
Cílová skupina Pracovníci s mládeží, spolky, organizace zabývající se ekologií, ochranou klimatu nebo životním prostředím
Cíle Posílit česko-německou výměnu v této oblasti, podpořit (nová) partnerství
Uzávěrka přihlášek 3. března 2023
Cena 600Kč
 
Jak mohou česko-německá setkání posílit zapojení mladých lidí do klimatické politiky?
Koordinační centrum Tandem a  Naturfreundejugend Deutschlands  srdečně zvou na společný kontaktní seminář v Erfurtu. Akce je určena všem odborníkům z organizací zabývajících se životním prostředím a prací s mládeží v České republice a v Německu. Chcete poznat kolegy ze sousední země a si vyměnit názory na to, jak funguje ekologická výchova a práce s mládeží v obou zemích? Během akce budete mít možnost získat inspiraci pro nové projekty, konkrétní tipy pro jejich realizaci a s trochou štěstí i najít partnerskou organizaci.
 
Program 
Akce se bude konat v  Naturfreundehaus Charlotte Eisenblätter  v Erfurtu.
Společný program zahájíme v sobotu 25. března ve 12.30 obědem a skončíme v neděli 26. března také obědem ve 12:30.
 
Na co se můžete těšit: 
- česko - německá jazyková animace 
- prezentace dobré praxe, inspirace v přístupech ekologické výchovy
- speeddating s možnými projektovými partnery
- příležitost k výměně a navazování kontaktů
- informace o možnostech financování česko-německých výměn a projektů
 
Přilašování
Přihlašování bylo prodlouženo do 3. března! Přihlásit se můžete zde. Po přihlášení dostanete informace ohledně zaplacení účastnického poplatku ve výši 600kč, který obsahuje ubytování, stravování, tlumočení a program. Vaše přihláška je platná až po zaplacení účastnického poplatku. 
Na jízdné přispějeme dle reálných nákladů do výše 1000 Kč. Doporučujeme včasné zakoupení jízdenky, která se případně dá za malý poplatek před jízdou vrátit. Do Erfurtu se lze dostat buď s ČD nebo s FlixBusem. V případě dotazů jsme vám k dispozici.
 
Ostatní
Znalost jazyka není nutná, akce bude simultánně tlumočena. Ubytování a strava je zajištěno v Opera Hostel. Vaši preferenci ohledně jednolůžkového nebo dvoulůžkového pokoje vyplňte prosím v online formuláři.

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: