Němčina nekouše pokračuje i ve školním roce 2020/2021

8. 9. 2020

Základní školy a víceletá gymnázia v ČR mají i nadále možnost objednávat si bezplatné česko-německé jazykové animace či prezentace pro rodiče od Tandemu.

Objednávejte animace pro své žáky a naplňme tak společný cíl zvýšit počet dětí učících se německý jazyk!

Nepropásněte možnost objednat si jazykového animátora i za účelem prezentace pro rodiče, jež zvýší povědomí o důležitosti tohoto jazyka na pracovním trhu.

Bezplatnou česko-německou jazykovou animaci pro své žáky, stejně jako prezentace pro rodiče, můžete objednávat pomocí našeho online formuláře ZDE. Po jeho vyplnění již budete kontaktováni naším jazykovým animátorem.

Na podzim nás čekají dva online semináře. Jeden pro učitele němčiny a jeden pro učitele češtiny v BRD. Zajímá-li Vás, jak byste mohl/a své žáky v hodinách více namotivovat k němčině/češtině, je seminář právě pro Vás. Konkrétní informace o připravovaných seminářích naleznete ZDE.

Bližší informace k projektu Němčina nekouše naleznete na jeho stránkách nebo také v nově zaktualizovaném letáku projektu.

Budeme se těšit na osobní setkání při animaci nebo na některém z našich seminářů.


Eva WagnerováProjekty Němčina nekouše a Němčina nad zlato
Michaela Kořánová
e-mail: koranova@tandem-org.cz
telefon: +420 377 634 764
skype: nemcinanekouse

Aktuality

  • 21. 9. 2020 Bavorské zastoupení v Praze nabízí pracovní pozici
    Hledáte práci v Praze, kde využijete němčinu a nadšení pro česko-bavorskou spolupráci? Kancelář Zastoupení Svobodného státu Bavorsko v Praze hledá spolupracovníka na částečný úvazek (30 h týdně).  
  • 15. 9. 2020 Projekt česko-bavorské výměny pedagogů mateřských škol a školních družin
    Díky finanční podpoře Bavorského ministerstva Tandem umožňuje intenzivní výměnu zkušeností mezi pedagogy českých a bavorských mateřských škol a školních družin. Zatímco přeshraniční setkávání dětí mnohá...
  • 15. 9. 2020 Program Odmalička to nevzdává!
    Tandem chce pomoci předškolním zařízením v udržení přeshraniční spolupráce. Pokud byste rádi realizovali projekt s Vaším německým partnerem, ale nevíte si rady, jak v situaci protipandemických opatření postupovat, ozvěte se. Program...

Doporučujeme

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube   twitter

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita

Voš Plzeň