Nabízíme nové školení zdarma - DINA.international

23.8.2022

Tandem nově nabízí zcela zdarma školení zaměřené na internetovou platformu DINA.international, která poskytuje organizační a komunikační nástroje pro efektivní vedení projektů. Chcete vytvořit tu správnou atmosféru setkání mládeže i v online prostředí? V našem virtuálním konferenčním centru můžete uspořádat například přípravnou schůzku na setkání formou videokonference nebo rovnou celý výměnný projekt zrealizovat online. 

DINA je zkratka pro „Digital International Networking Activities“ a nabízí celou řadu nástrojů jako společné úložiště souborů, chat, seznamy s úkoly nebo kalendář. Samozřejmostí je i funkce tlumočení. Jejím prostřednictvím můžete své projekty také představit ostatním.

DINA.international je provozována na klimaticky neutrálním serveru v Německu, vyhovuje požadavkům na ochranu osobních údajů, je bez reklam a splňuje současné bezpečnostní standardy EU. Platforma vznikla v roce 2020 a  je společným projektem odborných organizací a finančních podporovatelů v oblasti mezinárodní práce s mládeží.

Pokud máte o školení zájem (ať už jako jednotlivec nebo organizace), ozvěte se prosím na brendova@tandem-org.cz. Školení je možné v češtině i v němčině. 

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: