Evropský den jazyků 2020

24.8.2020

Studijní a vědecká knihovna Plzeňského kraje připravuje každoroční akci s názvem Evropský den jazyků, který se letos koná již 21. 9. 2020. Ve spolupráci s Koordinačním centrem česko-německých výměn mládeže Tandem a dalšími partnery čeká školy z Plzeňského kraje bohatý program.

Akce se koná v době od 9:00 do 14:30 a je určena žákům 2. stupně základních škol a žákům středních škol. Pro žáky a studenty je připraven bohatý program plný her, soutěží a různých vzdělávacích aktivit pro podporu výuky cizích jazyků.

Ideou je přiblížit různé cizí jazyky hravou formou tak, abychom studenty a žáky motivovali k učení se nové cizí řeči či k prohloubení znalosti v těch jazycích, se kterými již začali. Formou je cca 5hodinová městská hra s interaktivními stanicemi, které budou obsahově připraveny ve spolupráci s dalšími partnery.

Registrační formulář pro školy naleznete ZDE.

Organizátorem akce je studjní a vědecká knhovna Plzeňského kraje, kde má vše na starosti koordinátorka Mgr. Vlasta Kapsová, 377 237 376, kapsova@svkpl.cz.

Budeme se těšit na společné setkání při česko-německé jazykové animaci!

Tandem Plzeň

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: