TANDEM nabízí novou publikaci jazykové animace

4.2.2021

TANDEM nabízí novou publikaci, která učitelům jazyků na středních školách poradí s aplikací animace do výuky. Užitečná příručka vznikla v rámci projektu Němčina nad zlato a obsahuje nejen metodologickou část, ale také desítky konkrétních aktivit pro žáky a jejich učitele.

Aktivity vymysleli speciálně vyškolení jazykoví animátoři. Vedle již osvědčených nápadů přizpůsobených přímo pro středoškoláky obsahuje i zcela nové, dosud nepublikované. Uvedené aktivity lze využít zejména v prezenční výuce, autoři ale do budoucna zvažují také rozšíření o tipy pro online výuku. Specialitou jsou i grafické taháky u každé aktivity, které mají učitelům usnadnit rychlé zorientování.      

Ve formátu pdf si ji můžete zdarma stáhnout ZDE.

TANDEM za financování projektu děkuje Německému velvyslanectví v PrazeGoethe-Institutu, poděkování patří také partnerům, kterými jsou Česko-německá obchodní a průmyslová komora, IHK-Regensburg, MŠMT a Plzeňský kraj.

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

Česko-německé dětské tábory a akce pro mládež v létě 2024

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás: