Česko-německo-polské Online-setkávací dílny Lanterna futuri

15. 5. 2020

Srdečně vás zveme na kreativní česko-německo-polské dílny Lanterna futuri - ONLINE od 23. - 27. 5. 2020. Nabídka je určena komukoliv z ČR, Německa a Polska ve věku 15-19 let. Uzávěrka přihlášek: 17. 5. 2020. Účast je zdarma!

Podrobné informace + přihlašovací formulář: https://lanternafuturi.conrego.com/cs
Homepage: https://www.lanternafuturi.net/cs/
 

Srdečně zveme k účasti na platformě ZOOM na jednom ze šesti formátů - divadlo, akční umění, fotografie, film, figurální divadlo (práce s loutkou) a hudba. Ve všední dny je program naplánován jen na odpoledne, takže lze účast dobře nakombinovat se školou ;-) .

Za pomoci profesionálních umělců a tlumočníků (čeština, němčina, polština) budete pomocí různými kreativními formami pracovávat vaše nápady společně s vašimi vrstevníky z Německa s Polska. Poslední den bude probíhat velká závěrečná online-prezentace vašich výsledků.

Znalosti cizích jazyků nemusíte mít, stačí čas a chuť do toho jít!

Při jakýchkoliv otázkách se neváhejte (ve své mateřštině) obrátit na: dusza@lanternafuturi.net

Po přihlášení vám počátkem příštího týdne zašleme další informace.

 

Aktuality

Doporučujeme

  • 16. 11. 2020 Chcete pracovat u Tandemu? Hledáme kolegu/kolegyni!
    Hledáme nadšeného člověka na plný úvazek na místo Spolupracovník / spolupracovnice pro mimoškolní oblast . Jste rádi v kontaktu s lidmi, máte organizační a komunikační talent a dobrou němčinu? Přihlašte se do 30. 11. 2020 .
  • 11. 11. 2020 Zveme na česko-německé divadlo ONLINE
    Využijte jedinečnou možnost a podpořte česko-německou kulturní výměnu z pohodlí svého domova. V pátek  20.11.2020 od 20:30h budeme streamovat divadelní představení „Moc a bezmoc?“ souboru TO TÉMA/DAS THEMA z pražského divadla Na zábradlí,...
  • 6. 10. 2020 Základní školení jazykové animace
    Základní školení jazykové animace, které se původně mělo uskutečnit 5. – 8. 11. 2020 bylo ZRUŠENO, termín je přesunut na 6. - 9.5. 2021.

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube   twitter

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita

Voš Plzeň