Mediencamp

Obrátit se můžete na:

projekt Němčina nad zlato
Petr Veselý
e-mail: vesely@tandem-org.cz
telefon: +420 736 509 684

Ivana Stuchlováprojekt Zažij Plzeň! 
Veronika Rybová
e-mail:  zazijplzen@tandem-org.cz 
telefon: +420 774 655 368

konference Stěžejní téma
Termín: 28.–31. 10. 2021
Místo konání: Norimberk

Je vám mezi 16 a 26 lety a zajímáte se o společnost, média, jejich využívání a  česko-německou budoucnost? Připojte se k německo-českému mediálnímu kempu, který pořádá Tandem ve dnech 28. - 31. 10. 2021 v německém Norimberku!

Setkejte se s mladými lidmi z České republiky a Německa i mediálními odborníky, odhalte manipulativní strategie a fake news, poznejte nové možnosti vlastního kreativního využití médií a diskutujte o tom, jaká média mladí lidé skutečně potřebují a chtějí.

Účast je bezplatná. Z hygienických důvodů bude ubytování probíhat v jednolůžkových pokojích.

Akce bude simultánně tlumočena. Oznámení a další informace budou k dispozici zde na začátku září a na stránkách www.mladez-utvari-budoucnost.cz a také na našich kanálech sociálních médií, Facebooku Instagramu.

Kdy a kde: 28.10. až 31.10.2021 v Norimberku

DŮLEŽITÉ: Plány se mohou změnit v závislosti na pandemické situaci. 

Program a veškeré aktuální informace o akci najdete na našem informačním letáku MedienCamp a na našich webových stránkách.

Přihlašování bylo ukončeno!!

Organizační podrobnosti

Doufáme, že nám pandemická situace umožní uspořádat akci na místě v Norimberku. Budeme se řídit vládními nařízeními a dodržovat platné cestovní předpisy.
Budou dodržována všechna předepsaná hygienická pravidla.

Další místo setkání na DINA.international

Pro přípravu a podporu akce v Norimberku zřizujeme na stránkách DINA.international profil, virtuální konferenční dům s videokonferenčními místnostmi a širokými možnostmi spolupráce. Stačí se zaregistrovat e-mailem a všichni účastníci budou moci využívat platformu pro výměnu a spolupráci. Klikněte zde a přejděte na stránku mediálního kempu. Již nyní se můžete zaregistrovat na stránkách DINA.international a profil MedienCampu si prohlédnout.

Aktuality

Akce

Nepřehlédněte

TANDEM překračuje hranice – tipy na online aktivity a nástroje pro česko-německé výměny

Buďte v obraze

Newsletter s aktualitami do vaší emailové schránky: 

Následující pole jsou skryta bežnému zobrazení a jejich vyplnění bude mít za následek zařazení Vašeho příspěvku mezi Spamy.

Sledujte nás na sociálních sítích: