Videoworkshop ahoj.info

6.–8. 3. 2020
Typ akce setkání mládeže
Oblast Jednotlivci
Místo konání Waldmünchen
Termín 6.–8. 3. 2020
Odpovědné osoby Franziska Haag, Monika Suchá, Marie Vítková
Cílová skupina mladí lidé ve věku 16 - 26 let
Cíle
Účastníci 10 z Česka a 10 z Německa
Obsah Seminář je určen pro mladé lidi z Česka a Německa, kteří mají zájem společně s ostatními prodiskutovat velké téma identita a své nápady a asociace mediálně zpracovat jako krátký film, audio, Draw-my-life nebo Stop-Motion klip. Kreativitě se meze nekladou! Obsahově bude seminář doprovázet Karel Hájek, který je v oblasti česko-německých výměn mládeže aktivní již řadu let. Jako divadelní pedagog s velkým zájmem o nové technologie a jejich sociálně-kulturní působení nám připraví výbornou půdu pro zpracování tématu identity a s tím související problematiky.
Cena zdarma
Spolupráce
Poznámka
Google Maps lokalita 49.3783, 12.7059

Seminář je určen pro mladé lidi z Česka a Německa, kteří mají zájem společně s ostatními prodiskutovat velké téma identita a své nápady a asociace mediálně zpracovat jako krátký film, audio, Draw-my-life nebo Stop-Motion klip. Kreativitě se meze nekladou!

Obsahově bude seminář doprovázet Karel Hájek, který je v oblasti česko-německých výměn mládeže aktivní již řadu let. Jako divadelní pedagog s velkým zájmem o nové technologie a jejich sociálně-kulturní působení nám připraví výbornou půdu pro zpracování tématu identity a s tím související problematiky.

Přihlašování do 6. 2. 2020 pomocí našeho online formuláře

Více informací najdete na našem blogu ahoj.info

Dotazy ti rádi zodpovíme na marie@ahoj.info nebo monika@ahoj.info

 

Aktuality

Doporučujeme

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube   twitter

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita

Voš Plzeň