Zážitky z praxe prezentovali formou komiksu

19. 11. 2019

Na 10. česko-německém setkání mládeže v Berlíně vznikly vtipné a barvité příběhy žáků, kteří měli příležitost vycestovat na odbornou praxi do sousední země v rámci Programu podpory odborných praxí Tandemu.

"Pracovala jsem v obchodě s koloběžkami. Po celou dobu praxe jsem měla jednu koloběžku pro sebe k dispozici." "V domově nás každé ráno přivítala babička Hana vždy s úsměvem a obejmutím." Tyto a další zážitky přenášeli na papír bývalí praktikanti během kreativího workshopu pod zkušeným vedením lektorky Barbary Šalamounové, vedoucí Ateliéru komikusu a ilustrace pro děti na ZČU.

Výsledky posuďte sami :-)

.


Iva Břendováprogram podpory odborných praxí
Jarmila Půbalová
e-mail: pubalova@tandem-org.cz

telefon: +420 377 634 759
skype: odbornepraxe

Aktuality

Aktuální akce

Doporučujeme

  • 10. 9. 2019 Tematický a informační seminář pro pedagogy v Norimberku
    Pokud fandíte česko-německé spolupráci, zajímají Vás moderní dějiny a ještě se chcete dozvědět něco k projektovému managementu, neváhejte se přihlásit na seminář pro pedagogy všech typů škol z ČR a Německa, který se koná 21. -...
  • 9. 9. 2019 Poslední volná místa na seminář v Terezíně!
    Seminář dalšího vzdělávání pro pracovníky s mládeží a pedagogy všech typů škol, který se uskuteční 20. – 22. 9. 2019   v Památníku Terezín, nabízí ideální možnost seznámit se s...
  • 7. 8. 2019 Česko-německé setkání mládeže
    Je ti 16-26 let? 8. – 10. 11. 2019 se bude v Berlíně konat již 10. česko-německé setkání mládeže. Nabídne spousty zajímavých workshopů k tématu demokracie, participace a diverzity.

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube   twitter

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita

Voš Plzeň