Zábavná výuková hra DACHwisser pro učitele němčiny i jednotlivce

13. 12. 2017

Jazyková škola Contexta nabízí zábavnou výukovou hru DACHwisser. V roce 2013/2014 byla prvotní verze oceněna 1. místem v soutěži „Cena pro učitele NJ v ČR“, proto vydání hry zaštítilo německé a rakouské velvyslanectví v Praze.

Hra je určena žákům ZŠ, SŠ i dospělým, kteří se chtějí zdokonalit v němčině a poznat fakta i zajímavosti německy mluvících zemí.

Hra obsahuje: mapu, magnetky na přichycení, 480 otázek z německy mluvících zemí včetně správných odpovědí v české i v německé verzi, blok, tužku, hrací kostku, karty s vybranou rakouskou, švýcarskou slovní zásobou a výrazy, které v češtině běžně používáme, aniž bychom třeba tušili, že pocházejí z němčiny.

Cena: 690 Kč + poštovné (objednávky na info@contexta.cz), popř. možno vyzvednout v Litoměřicích osobně.
 

Vánoční soutěž o jednu hru DACHwisser:

 1. Dejte „To se mi líbí“ naší facebookové stránce
 2. Odpovězte správně na soutěžní otázku: „Kolik vlastních soutěží pořádala od svého založení Contexta?“ (poradíme Vám – hledejte na  webu www.contexta.cz – počítáme všechny soutěže, které byly vypsány do 30. listopadu včetně o hru DACHwisser.)
 3. Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, kterému hru zašleme! :-)
 4. Soutěž končí 22. 12. 2017 o půlnoci

 


Mirka Reifovapublic & media relations
Mirka Reifová
e-mail: reifova@tandem-org.cz
telefon: +420 377 634 762

Aktuality

Doporučujeme

 • 3. 7. 2019 Staň se členem / členkou Česko-německého fóra mládeže!
  Je ti 16-25 let? Cestuješ rád/a do Německa? Máš chuť poznat nové lidi z Česka a Německa a zažít česko-německou spolupráci na vlastní kůži? Staň se členem Česko-německého fóra mládeže​!
 • 1. 7. 2019 Česko-německé setkání mládeže
  Je ti 16-26 let? 8.-10.11.2019 se bude v Berlíně konat již 10. česko-německé setkání mládeže. Nabídne spousty zajímavých workshopů k tématu demokracie, participace a diverzity.
 • 10. 6. 2019 Seminář dalšího vzdělávání v Památníku Terezín
  V rámci víceletého tématu Společnými vzpomínkami ke společné budoucnosti Tandem srdečně zve pracovníky s mládeží a pedagogy na seminář, jehož stěžejním tématem bude období druhé světové války a bude se...

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube   twitter

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita

Voš Plzeň