Přihláška: nabídka setkání pro školy v roce 2017

Do 2. prosince 2016 se mohou české a bavorské (partnerské) školy přihlašovat na tematická setkání, která budou realizována v roce 2017 v rámci projektu Kultura bez hranic – Setkávání Čechy Bavorsko 2017.

Hlavním bodem projektu Kultura bez hranic – Setkávání Čechy Bavorsko 2017 je přeshraniční setkávání a společné akce českých a bavorských (partnerských) škol na témata:   

 • hudba
 • komiks
 • do it yoursef
 • vaření
 • setkání Plzeň / Řezno

 

Jak se přihlásit

Školy, které mají zájem se do setkání v roce 2017 zapojit, vyplní a odešlou do pátku 2. prosince 2016 přihlašovací online formulář zde.

Přihlášku vyplňuje pouze jedna škola za oba partnery společně. Při výběru není rozhodující pořadí (datum) přihlášení. Každá škola se přihlašuje právě k jednomu tematickému setkání, o který projevuje největší zájem. Zároveň může uvést, o jaké další setkání by v případě neúspěchu první varianty usilovala.

Počet škol, které se mohou setkání v rámci projektu Kultura bez hranic – Setkávání Čechy Bavorsko 2017 zúčastnit, je z kapacitních důvodů omezen. O vybrání / odmítnutí Vaší školy budete informováni e-mailem do 12. prosince 2016. 

 

O projektu

Nabídka setkání je realizována českým Koordinačním centram česko-německých výměn mládeže Tandem a Centrem Bavaria Bohemia (CeBB) v rámci projektu Kultura bez hranic – Setkávání Čechy Bavorsko 2017. Projekt je podpořen z Česko-německého fondu budoucnosti. Hlavními cíli jsou přeshraniční setkání, výměna a společné akce českých a bavorských (partnerských) škol. Realizátoři chtějí prostřednictvím nabídky několika tematických setkání podpořit stávající i nová partnerství mezi školami, protože právě mladí lidé jsou důležitým pilířem přeshraničních vztahů. 


Mirka Reifovapublic & media relations
Mirka Reifová
e-mail: reifova@tandem-org.cz
telefon: +420 377 634 762

Aktuality

Doporučujeme

 • 12. 7. 2018 Tipy na letní dětské tábory s němčinou v roce 2018
  Přinášíme vám přehled letních táborů a workcampů pro rok 2018, kde se mohou děti a mladí lidé mimo jiné procvičit či zdokonalit v německém jazyce. Seznam bude průběžně doplňován. Chcete-li za organizátory svůj tábor na web přidat, můžete nám napsat...
 • 19. 6. 2018 Vypsání dobrovolnických míst v Německu - podzim 2018
  Je vám 18 – 30 let a chtěli byste strávit několik měsíců v Německu smysluplnou činností? Nebo víte o někom, kdo by si chtěl zpestřit studentská léta zajímavou stáží? Již od letošního září je v nabídce několik...
 • 23. 5. 2018 Gut drauf školení - strava, pohyb, stres
  Česko-německé školení GUT DRAUF, kde je hlavním tématem strava, pohyb a stres v práci s mládeží, se bude konat  15. - 17. června 2018   v Königsdorfu u Mnichova a je určeno pro pracovníky s mládeží, učitele a vychovatele z Česka a...
<%eshopCart%>

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube  

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita