Pražská studentská germanistická konference PRAGESTT 2017

6. 12. 2016

Ústav germánských studií FF UK pořádá ve dnech 24.–25. března 2017 již 7. ročník Pražské studentské germanistické konference PRAGESTT. Studenti bakalářských, magisterských i doktorských studijních programů na ní mohou představit výsledky své vědecké práce. Příspěvky lze zasílat do 15. ledna 2017.

Konference je otevřeným fórem pro výměnu a diskusi mladých germanistů. Příspěvky na konferenci mohou být z oblasti starší i novější německojazyčné literatury, literární teorie, synchronní i diachronní lingvistiky, didaktiky a translatologie.

Délka konferenčního příspěvku by měla činit max. 20 minut. Resumé v rozsahu 250 až 400 slov lze zasílat do 15. ledna 2017 spolu s přihlašovacím formulářem.

Účast na konferenci je zdarma. Zájemcům lze zprostředkovat ubytování na studentských kolejích Karlovy univerzity.

Bližší informace naleznete v letáku a na následujících odkazech:

Webové stránky konference
Účet konference na Facebooku
Kontaktní e-mail

 

Aktuality

Doporučujeme

  • 3. 7. 2019 Staň se členem / členkou Česko-německého fóra mládeže!
    Je ti 16-25 let? Cestuješ rád/a do Německa? Máš chuť poznat nové lidi z Česka a Německa a zažít česko-německou spolupráci na vlastní kůži? Staň se členem Česko-německého fóra mládeže​!
  • 1. 7. 2019 Česko-německé setkání mládeže
    Je ti 16-26 let? 8.-10.11.2019 se bude v Berlíně konat již 10. česko-německé setkání mládeže. Nabídne spousty zajímavých workshopů k tématu demokracie, participace a diverzity.
  • 10. 6. 2019 Seminář dalšího vzdělávání v Památníku Terezín
    V rámci víceletého tématu Společnými vzpomínkami ke společné budoucnosti Tandem srdečně zve pracovníky s mládeží a pedagogy na seminář, jehož stěžejním tématem bude období druhé světové války a bude se...

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube   twitter

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita

Voš Plzeň