Nově vyškolení jazykoví animátoři v oblasti interkulturní kompetence

4. 10. 2012 V rámci Semináře interkulturní kompetence v Programu odborných praxí bylo ve dnech 28. - 30. 9. 2012 ve Spáleném Poříčí vyškoleno 15 jazykových animátorů. Nové poznatky a zkušenosti získali Tandemem vyškolení jazykoví animátoři na Semináři interkulturní kompetence v Programu odborných praxí. Interkulturní kompetence jsou povinnou součástí každé jazykové animace v rámci Programu odborných praxí. Pozvání na seminář přijala i psycholožka a odbornice na IKK Astrid Utler z Univerzity v Bayreuthu, jejíž přednáška sklidila veliký úspěch a rozpoutala živou diskuzi na téma IKK. Účastníci semináře si mohli rovněž na modelových situacích vyzkoušet, jak by provedli jazykovou animaci s IKK v praxi. Aktivní účast animátorů při hrách, burzách nápadů a diskuzích přispěla k příjemnému průběhu celého semináře. Osvědčení o absolvování školení získalo 15 jazykových animátorů (9 z české strany a 6 z německé).

Aktuality

  • 26. 5. 2020 LIVE STREAM prezentace Lanterna futuri
    Rádi bychom Vás / Tě srdečně pozvali ve středu, 27 .5. 2020 , v 18 h. na LIVE-streamovou prezentaci, ve které jednotlivé dílny online představí výsledky své umělecké produkce. Již od soboty společně pracují mladí lidé z ČR, Německa a Polska v rámci...
  • 25. 5. 2020 NOVĚ: vypisujeme podporu pro online setkání v rámci "Rozjeď to s Tandemem"
    V programu podpory česko-německých a česko-rakouských výměn Rozjeď to s Tandemem! je nyní možné žádat až o 20.000 Kč na online přeshraniční projekty, které je možné realizovat až do konce kalendářního roku 2020.
  • 15. 5. 2020 Česko-německo-polské Online-setkávací dílny Lanterna futuri
    Srdečně vás zveme na kreativní česko-německo-polské dílny Lanterna futuri - ONLINE od 23. - 27. 5. 2020. Nabídka je určena komukoliv z ČR, Německa a Polska ve věku 15-19 let. Uzávěrka přihlášek:  17. 5. 2020.  Účast je zdarma!

Doporučujeme

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube   twitter

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita

Voš Plzeň