Nová kolegyně Tandemu ve školské oblasti

20. 7. 2016

Od června je novou členkou týmu Tandemu Michaela Kořánová, která bude pokračovat v následující koordinaci projektu Němčina nekouše a tímto by se Vám chtěla představit.

Ahoj!

Jmenuji se Míša a po letitém sbírání zkušeností jak po České republice, tak po německy mluvících zemích v oblasti česko-německých vztahů je mi ctí pracovat v Tandemu a převzít projekt Němčina nekouše po mé předchůdkyni. V česko-německé oblasti se pohybuji již delší dobu – v organizaci Collegium Bohemicum o.p.s. jsem měla například na starosti českou část koordinace evropského projektu TransStar Europa nebo jsem realizovala produkci a organizaci při natáčení dokumentu Heute an der Grenze/Dnes na hranicích. Také z působení v neziskové organizaci GFPS jsem si odnesla bohaté zkušenosti s organizací a realizací příhraničních projektů. Moc se na práci v Tandemu a na koordinaci projektu Němčina nekouše těším.

 

V případě dotazů a další komunikace v rámci projektu Němčina nekouše III se prosím od teď obracejte již na mě zde: koranova@tandem-org.cz

Díky

Míša


Eva WagnerováProjekt jazykové animace na ZŠ Němčina nekouše
Michaela Kořánová
e-mail: koranova@tandem-org.cz
telefon: +420 377 634 764
skype: nemcinanekouse

Aktuality

Doporučujeme

  • 3. 7. 2019 Staň se členem / členkou Česko-německého fóra mládeže!
    Je ti 16-25 let? Cestuješ rád/a do Německa? Máš chuť poznat nové lidi z Česka a Německa a zažít česko-německou spolupráci na vlastní kůži? Staň se členem Česko-německého fóra mládeže​!
  • 1. 7. 2019 Česko-německé setkání mládeže
    Je ti 16-26 let? 8.-10.11.2019 se bude v Berlíně konat již 10. česko-německé setkání mládeže. Nabídne spousty zajímavých workshopů k tématu demokracie, participace a diverzity.
  • 10. 6. 2019 Seminář dalšího vzdělávání v Památníku Terezín
    V rámci víceletého tématu Společnými vzpomínkami ke společné budoucnosti Tandem srdečně zve pracovníky s mládeží a pedagogy na seminář, jehož stěžejním tématem bude období druhé světové války a bude se...

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube   twitter

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita

Voš Plzeň