Nabídka česko-německého workshopu pro studenty v Regensburgu (TREFFPUNKT FESTIVAL)

7. 2. 2018

"My home is not my home" je interkulturní performance workshop, vypsaný speciálně pro účastníky z partnerských měst Plzně a Regensburgu. Jako součást festivalu Treffpunkt v Regensburgu ve dnech 28. 2. - 3. 3. 2018 nabídne tento workshop mezinárodní zkušenost a intezivní zážitek z prozkoumávání česko-německé identity.

Otázka zní: „Co je to domov? Co pro nás znamená domov v době, která je ovládána strachem z odlišnosti? Dokážeme se cítit doma ve světě, kdy „doba vymknuta z kloubů šílí“? Netrpíme permanentním steskem po domově? Určuje naše česká, německá či jakákoliv jiná identita to, jak vnímáme domov? Kdy se cítíme být doma? Nebo jsme snad všichni bezdomovci?“

Pracovním jazykem bude angličtina, samotná performace se ale může odehrát v jakémkoliv jazyce. Workshop je zdarma a je určen především pro skupinu studentů. Počet míst je omezený.

Přihlášky posílejte do 18.02.2018, další informace najdete na https://www.bambule-babys.de/lab. Případné dotazy směřujte prosím přímo na organizátory: lab@bambule-babys.de.

Termíny workshopu:

  • st 28. 02. 2018
  • čt 01. 03. 2018
  • pá 02.03. 2018
  • so 03.03. 2018

Performance se odehraje v Kunstforum Ostdeutschen Galerie; přesné časy budou upřesněny.

Bližší informace k programu Česko-bavorského festivalu TREFFPUNKT, v rámci kterého se workshop odehrává, najdete na webu www.treffpunkt.cz.

 


Mirka Reifovapublic & media relations
Mirka Reifová
e-mail: reifova@tandem-org.cz
telefon: +420 377 634 762

Aktuality

Doporučujeme

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube   twitter

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita