Na výlet s česko-německou skupinou? Projekt Zažij Plzeň! nabízí interaktivní program

23. 3. 2017

Projekt Zažij Plzeň! nabízí i v roce 2017 bezplatné interaktivní poznávání města Plzně pro česko-německé skupiny žáků. Nabídka je vhodná jako program společného výletu pro partnerské školy i mimoškolní zařízení z Česka a Německa. 

Projekt Zažij Plzeň! realizuje Tandem od roku 2012. Jeho hlavní nabídkou je ojedinělý interaktivní program zaměřený na kulturu, historii a základy jazyka sousední země, který probíhá ve veřejném prostoru historického centra města Plzně. Při předávání informací je přitom kladen důraz na spolupráci českých a německých účastníků, využití prvků česko-německé jazykové animace a teambuildingových aktivit. Pokud plánujete setkání žáků / mládeže z Česka a Německa, tato nabídka Vám pro ně zajistí smysluplný česko-německý program, který je zároveň organizačně přívětivý.

Díky podpoře Česko-německého fondu budoucnoti nabízíme pro česko-německé skupiny interaktivní program zdarma. Nabídka je kapacitně omezena. Program je vhodný i pro mononacionální skupiny, které se částečně podílejí na nákladech.

Více informací získáte zde nebo na níže uvedeném kontaktu. 


Mirka Reifovapublic & media relations
Mirka Reifová
e-mail: reifova@tandem-org.cz
telefon: +420 377 634 762

Aktuality

Doporučujeme

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube   twitter

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita

Voš Plzeň