Metodicko-didaktický seminář pro učitele NJ ze středních a jazykových škol

20. 2. 2018

Nakladatelství Hueber Verlag si Vás dovoluje pozvat na metodicko-didaktický seminář pro učitele německého jazyka ze středních a jazykových škol na téma "Němčina pro profesní uplatnění – cíle, metody a materiály" v pondělí 12. 3. 2018. V případě zájmu prosíme o zaslání vyplněné přihlášky či přihlašovacích údajů e-mailem nejpozději do 8. 3. 2018 na adresu hueber@hueber.cz. 

Datum: 12. 3. 2018
Čas: 9:30 – 13:00
  
Lektorka: PhDr. Veronika Hutarová
Místo konání: Nakladatelství Hueber, Vilímovská 19, Praha 6 Dejvice
    
Účastníci semináře obdrží propagační materiály a certifikát. Za seminář se nevybírá žádný poplatek. Seminář je akreditován MŠMT.

Anotace:

Němčina pro profesní uplatnění – cíle, metody a materiály (V rámci vzdělávacího programu Nové materiály ve výuce)
Stále více dospělých klientů, ale i žáků na středních odborných školách si uvědomuje, že němčina přináší v profesním uplatnění výhody. Jelikož se ale vyučující u svých studentů setkávají s různorodými cíli a potřebami, budeme v první části semináře hledat odpověď na otázku, jakým způsobem je možné tyto požadavky skloubit a učit profesně orientovanou němčinu tak, aby její výstupy byly v praxi užitečné. Ve druhé části semináře chceme dát účastníkům impulsy pro výuku orientovanou na potřeby studentů výběrem vhodných materiálů metodou učení na stanovištích. 

Aktuality

Doporučujeme

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube   twitter

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita

Voš Plzeň