Literární soutěž Ven s Erasmem

1. 2. 2017

Od 1. února do 15. dubna 2017 se mohou zájemci zúčastnit literární soutěže Ven s Erasmem vyhlášené u příležitosti 30. výročí existence programu Erasmus. Soutěž je určena studentům středních škol a vysokých škol v Plzeňském kraji. 

Cílem soutěže je ocenit příběhy ve formě fejetonu či eseje nejen účastníků programu Erasmus (Comenius, Leonardo da Vinci) / Erasmus+, ale i těch, kteří o něm pouze slyšeli. Vítězové budou oceněni věcnými cenami i medializací (publikace příspěvku do soutěže v Plzeňském deníku, autorské čtení v sále beletrie Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje).

Příspěvky do soutěže je možné zasílat na e-mail na adresu: eurocentrum.plzen@euroskop.cz
Maximální rozsah příspěvku je jedna normostrana (1 800 znaků vč. mezer).

Vítězové budou známi v průběhu měsíce května. Slavnostní vyhlášení proběhne v prostorách Studijní a věděcké knihovny Plzeňského kraje 23. května 2017.  Zaslané příspěvky budou hodnoceny zvlášť v kategoriích student SŠ a student VŠ.


Mirka Reifovapublic & media relations
Mirka Reifová
e-mail: reifova@tandem-org.cz
telefon: +420 377 634 762

Aktuality

Doporučujeme

  • 10. 9. 2019 Tematický a informační seminář pro pedagogy v Norimberku
    Pokud fandíte česko-německé spolupráci, zajímají Vás moderní dějiny a ještě se chcete dozvědět něco k projektovému managementu, neváhejte se přihlásit na seminář pro pedagogy všech typů škol z ČR a Německa, který se koná 21. -...
  • 9. 9. 2019 Poslední volná místa na seminář v Terezíně!
    Seminář dalšího vzdělávání pro pracovníky s mládeží a pedagogy všech typů škol, který se uskuteční 20. – 22. 9. 2019   v Památníku Terezín, nabízí ideální možnost seznámit se s...
  • 7. 8. 2019 Česko-německé setkání mládeže
    Je ti 16-26 let? 8. – 10. 11. 2019 se bude v Berlíně konat již 10. česko-německé setkání mládeže. Nabídne spousty zajímavých workshopů k tématu demokracie, participace a diverzity.

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube   twitter

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita

Voš Plzeň