Literární soutěž Ven s Erasmem

1. 2. 2017

Od 1. února do 15. dubna 2017 se mohou zájemci zúčastnit literární soutěže Ven s Erasmem vyhlášené u příležitosti 30. výročí existence programu Erasmus. Soutěž je určena studentům středních škol a vysokých škol v Plzeňském kraji. 

Cílem soutěže je ocenit příběhy ve formě fejetonu či eseje nejen účastníků programu Erasmus (Comenius, Leonardo da Vinci) / Erasmus+, ale i těch, kteří o něm pouze slyšeli. Vítězové budou oceněni věcnými cenami i medializací (publikace příspěvku do soutěže v Plzeňském deníku, autorské čtení v sále beletrie Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje).

Příspěvky do soutěže je možné zasílat na e-mail na adresu: eurocentrum.plzen@euroskop.cz
Maximální rozsah příspěvku je jedna normostrana (1 800 znaků vč. mezer).

Vítězové budou známi v průběhu měsíce května. Slavnostní vyhlášení proběhne v prostorách Studijní a věděcké knihovny Plzeňského kraje 23. května 2017.  Zaslané příspěvky budou hodnoceny zvlášť v kategoriích student SŠ a student VŠ.


Mirka Reifovapublic & media relations
Mirka Reifová
e-mail: reifova@tandem-org.cz
telefon: +420 377 634 762

Aktuality

Doporučujeme

  • 3. 7. 2019 Staň se členem / členkou Česko-německého fóra mládeže!
    Je ti 16-25 let? Cestuješ rád/a do Německa? Máš chuť poznat nové lidi z Česka a Německa a zažít česko-německou spolupráci na vlastní kůži? Staň se členem Česko-německého fóra mládeže​!
  • 1. 7. 2019 Česko-německé setkání mládeže
    Je ti 16-26 let? 8.-10.11.2019 se bude v Berlíně konat již 10. česko-německé setkání mládeže. Nabídne spousty zajímavých workshopů k tématu demokracie, participace a diverzity.
  • 10. 6. 2019 Seminář dalšího vzdělávání v Památníku Terezín
    V rámci víceletého tématu Společnými vzpomínkami ke společné budoucnosti Tandem srdečně zve pracovníky s mládeží a pedagogy na seminář, jehož stěžejním tématem bude období druhé světové války a bude se...

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube   twitter

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita

Voš Plzeň