Kultura bez hranic-konference pro zástupce škol

18. 10. 2018

6. 11. 2018 od 14:30 se koná úvodní konference pro české a bavorské partnerské školy, kterým bude představena nabídka projektu Kultura bez hranic – Setkávání Čechy Bavorsko 2019.  Zváni jsou zástupci partnerských škol, které mají zájem zapojit se do přeshraničních workshopů.

Hlavním cílem projektu Kultura bez hranic – Setkávání Čechy Bavorsko 2019  jsou přeshraniční setkávání a společné akce českých a bavorských partnerských škol. Realizátory projektu jsou Koordinační centrum česko-německých výměn mládeže Tandem v Plzni a Centrum Bavaria Bohemia (CeBB) za finanční podpory Česko-německého fondu budoucnosti. 

Na úvodní konferenci, která proběhne v úterý 6. listopadu 2018 od 14:30  v Centru Bavaria Bohemia v Schönsee, jsou zváni zástupci českých škol,  které mají partnerské školy v bavorských regionech Oberpfalz, Oberfranken a Niederbayern.

V rámci konference budou představeny nabídky různých workshopů, kterých se partnerské školy mohou bezplatně zúčastnit, a seminář pro pedagogy (více i v příloze).

Akce bude simultánně tlumočena a doba trvání je odhadována na 2 hodiny. 

V případě zájmu o konferenci  Vás prosíme o potvrzení účasti  do 31.10.2018 emailem na tereza.pechova@cebb.de.

 

     

Lucie Tarabováškolská oblast, projekt jazykové animace Na jedné lodi
Lucie Tarabová
e-mail: tarabova@tandem-org.cz
telefon: +420 377 634 766
skype: tarabova_1

Aktuality

Doporučujeme

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube   twitter

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita

Voš Plzeň