Interkulturní školení pro budoucí vedoucí mládeže

24. 5. 2016

Organizace djo-Deutsche Jugend in Europa pořádá ve spolupráci s Koordinačním centrem česko-německých výměn mládeže v termínu 20.–28. srpna 2016 v Spukschloss Bahratal interkulturní česko-německo-rumunské školení pro budoucí vedoucí mládeže.

Obsah školení odpovídá v Německu uznávané kartě vedoucího mládeže Juleica a jeho součástí je interkulturní učení, jazyková animace, práce se skupinou, řešení konfliktu a projektový management. Cílem je připravit (nejen) mladé lidi na práci a aktivitu na mezinárodním projektu.

Na účastníky čeká pestrý program v česko-německo-rumunské skupině, nové kontakty, seznámení se s prací s mládeží v Německu a mnoho užitečných informací, jak vést vlastní mezinárodní projekt.

Celé školení je tlumočeno, jazykové znalosti nejsou podmínkou.

Pro české účastníky nabízíme toto školení za: 950 Kč (vč. programu, ubytování a stravy).

Přihlášení je možné do 15.07.2016 (přihlásit se můžou zájemci od 16 let) u paní Hany Campos na e-mailu: cz-d@djo.de
 

 

Aktuality

  • 26. 5. 2020 LIVE STREAM prezentace Lanterna futuri
    Rádi bychom Vás / Tě srdečně pozvali ve středu, 27 .5. 2020 , v 18 h. na LIVE-streamovou prezentaci, ve které jednotlivé dílny online představí výsledky své umělecké produkce. Již od soboty společně pracují mladí lidé z ČR, Německa a Polska v rámci...
  • 25. 5. 2020 NOVĚ: vypisujeme podporu pro online setkání v rámci "Rozjeď to s Tandemem"
    V programu podpory česko-německých a česko-rakouských výměn Rozjeď to s Tandemem! je nyní možné žádat až o 20.000 Kč na online přeshraniční projekty, které je možné realizovat až do konce kalendářního roku 2020.
  • 15. 5. 2020 Česko-německo-polské Online-setkávací dílny Lanterna futuri
    Srdečně vás zveme na kreativní česko-německo-polské dílny Lanterna futuri - ONLINE od 23. - 27. 5. 2020. Nabídka je určena komukoliv z ČR, Německa a Polska ve věku 15-19 let. Uzávěrka přihlášek:  17. 5. 2020.  Účast je zdarma!

Doporučujeme

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube   twitter

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita

Voš Plzeň