Informační schůzka pro zájemce o nabídky setkávání českých a bavorských škol

8. listopadu 2017 od 14:30 hodin se koná informační setkání k představení nabídky pro české a bavorské partnerské školy v rámci projektu Kultura bez hranic – Setkávání Čechy Bavorsko 2018. Zváni jsou zástupci partnerských škol, které mají zájem zapojit se do česko-německých workshopů.

Hlavním cílem projektu Kultura bez hranic – Setkávání Čechy Bavorsko 2018  jsou přeshraniční setkávání a společné akce českých a bavorských partnerských škol. Realizátory projektu jsou Koordinační centrum česko-německých výměn mládeže Tandem v Plzni a Centrum Bavaria Bohemia (CeBB) za finanční podpory Česko-německého fondu budoucnosti. 

Na informační setkání, které proběhne ve středu 8. listopadu 2017  od 14:30 hodin v Centru Bavaria Bohemia v Schönsee, jsou zvány školy z Karlovarského, Plzeňského a Jihočeského kraje, které mají partnerské kontakty s bavorskými školami, nebo o navázání kontaktů mají zájem. Představeny budou možnosti spolupráce a plánované workshopy k tématům hudba, komiks, Stop-Motion, vaření, Do-it-yourself a grafika a informace o novém projektovém záměru Jazykový box.

Akce bude simultánně tlumočena a její doba trvání je odhadována na 2 hodiny. 

Z organizačních důvodů Vás prosíme o potvrzení Vaší účasti na setkání do 30.10.2017, a to emailem na tarabova@tandem-org.cz nebo tereza.pechova@cebb.de.

Svoji účastí na informačním setkání se nezavazujete k podílení se na projektu v roce 2018 jedná se pouze o způsob získání základních informací o nabídce. 

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit na níže uvedeném kontaktu.

 
      

Lucie Tarabováškolská oblast, projekt jazykové animace Na jedné lodi
Lucie Tarabová
e-mail: tarabova@tandem-org.cz
telefon: +420 377 634 766
skype: tarabova_1

Aktuality

Doporučujeme

  • 12. 7. 2018 Tipy na letní dětské tábory s němčinou v roce 2018
    Přinášíme vám přehled letních táborů a workcampů pro rok 2018, kde se mohou děti a mladí lidé mimo jiné procvičit či zdokonalit v německém jazyce. Seznam bude průběžně doplňován. Chcete-li za organizátory svůj tábor na web přidat, můžete nám napsat...
  • 19. 6. 2018 Vypsání dobrovolnických míst v Německu - podzim 2018
    Je vám 18 – 30 let a chtěli byste strávit několik měsíců v Německu smysluplnou činností? Nebo víte o někom, kdo by si chtěl zpestřit studentská léta zajímavou stáží? Již od letošního září je v nabídce několik...
  • 23. 5. 2018 Gut drauf školení - strava, pohyb, stres
    Česko-německé školení GUT DRAUF, kde je hlavním tématem strava, pohyb a stres v práci s mládeží, se bude konat  15. - 17. června 2018   v Königsdorfu u Mnichova a je určeno pro pracovníky s mládeží, učitele a vychovatele z Česka a...
<%eshopCart%>

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube  

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita