Zapojte se do filmového projektu

7. 2. 2017

Projekt Pocity v hlavě a obrázky v srdci je kooperačním projektem Bavorského kruhu mládeže (BJR) ve spolupráci s Institutem pro mediální pedagogiku ve výzkumu a praxi (JFF). Projekt podporuje tvorbu mladých filmařů, kteří se v určitém časovém období zabývají tématem domova

Podělte se o to, co vás napadá, když se řekne slovo domov. Jaké pocity vám běží hlavou, jaké obrázky si promítáte v srdci? Všechny žánry jsou povoleny a experimentování samozřejmě také. Vezměte kameru a natočte to!

Kdo se může zapojit?

 • všichni mladí lidé z Bavorska ve věku 12 až 26 let
 • projekty, které vzniknou ve spolupráci s mladými lidmi z České republiky

Jak je možné se zapojit?

 • Do 15.02.2017 odevzdat stručný popis nápadu na film.  

Přihlášené filmy musí být hotové do září 2017. Vrcholem projektu Pocity v hlavě a obrázky v srdci bude filmový festival, který je plánován na listopad 2017. Ze všech natočených filmových produkcí budou vybrány vítězné snímky v různých kategoriích a ty získají finanční odměnu ve výši 500 eur. Vše proběhne v rámci hornofalckého Jufinale 2017, které je součástí Bavorského festivalu dětských a mládežnických filmů a nominuje filmy na Bavorskou cenu mládežnického filmu 2018.

 

S případnými dotazy se obracejte na Nicole Rauch, E-Mail: rauch.nicole@bjr.de

 

Akce je podporována česko-německým projektem Přátelství bez hranic.

Aktuality

Doporučujeme

 • 3. 7. 2019 Staň se členem / členkou Česko-německého fóra mládeže!
  Je ti 16-25 let? Cestuješ rád/a do Německa? Máš chuť poznat nové lidi z Česka a Německa a zažít česko-německou spolupráci na vlastní kůži? Staň se členem Česko-německého fóra mládeže​!
 • 1. 7. 2019 Česko-německé setkání mládeže
  Je ti 16-26 let? 8.-10.11.2019 se bude v Berlíně konat již 10. česko-německé setkání mládeže. Nabídne spousty zajímavých workshopů k tématu demokracie, participace a diverzity.
 • 10. 6. 2019 Seminář dalšího vzdělávání v Památníku Terezín
  V rámci víceletého tématu Společnými vzpomínkami ke společné budoucnosti Tandem srdečně zve pracovníky s mládeží a pedagogy na seminář, jehož stěžejním tématem bude období druhé světové války a bude se...

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube   twitter

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita

Voš Plzeň