Fanoušci kina a německé kultury pozor!

25. 3. 2013 Filmový večer v Rakouské knihovně v Plzni již 9. dubna od 18. hodiny. Česko-německý tradiční štamtiš naváže hned po promítání. Těšíme se na Vás!
Srdečně Vás zveme na druhé setkaní s německou, nejen filmovou, kulturou. Tentokrát ovšem prostorách Rakouské knihovny (Nám. republiky 12) v Plzni.

Můžete se opět těšit na výběr slavných německých filmů, zajímavé rozhovory a skvělou atmosféru ve videosálu. Malé občerstvení bude také zajištěno.

Filmový večer se bude konat v úterý, 9. dubna od 18.00 hod.

Téma promítáni je „Großstadt vs. Kleinstadt“ resp. „Velké vs. Malé město“. Přijďte se podívat na různé perspektivy městského nebo provinčního života v Německu dnešní doby.
Výběr filmů bude opět ve Vašich rukou. Nabízíme široké spektrum snímků. Od komedie po dokumenty a dramata.
Vice informací o promítáni a filmech najdete na již známé adrese:
www.facebook.com/ErlebePilsen

Kdo by poté chtěl zakončit filmový večer příjemnou diskuzí při pivě či víně, je srdečně zván na tradiční česko-německý štamtiš, který se koná hned po promítáni v restauraci „Sedmé nebe Morávka“ (Bezručova 149/4 ).

Vítán je každý, bez ohledu na znalost německého jazyka. Tak neváháte pozvat i své přátele a známé a dejte tak příležitost novým setkáním a poznání zajímavých lidí.  Vstup je volný!

Aktuality

Doporučujeme

  • 17. 2. 2020 Tipy na letní dětské tábory s němčinou v roce 2020
    Přinášíme vám přehled letních táborů a workcampů pro rok 2020, kde se mohou děti a mladí lidé seznámit s vrstevníky ze sousední země a zdokonalit v němčině. Seznam průběžně doplňujeme. Chcete-li za organizátory svůj tábor na web přidat, můžete nám...
  • 29. 1. 2020 Hledají se dobrovolníci do projektu ahoj.info 2020
    Končíš školu a přemýšlíš, jakým směrem se budeš ubírat dál? Chceš získat nové zkušenosti, rozšířit si obzory a zlepšit si jazyky? Máš chuť podílet se na utváření společné...
  • 17. 12. 2019 Videoworkshop ahoj.info
    Poslední šance pro zájemce ve věku 16-26 let se přihlásit na náš seminář s tématem „Identita- Kdo jsi ve skutečnosti?“ . Seminář se koná 6. - 8. března 2020 ve Waldmünchenu (v Bavorsku), uzávěrka přihlášek je 6....

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube   twitter

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita

Voš Plzeň