Fanoušci kina a německé kultury pozor!

Filmový večer v Rakouské knihovně v Plzni již 9. dubna od 18. hodiny. Česko-německý tradiční štamtiš naváže hned po promítání. Těšíme se na Vás!
Srdečně Vás zveme na druhé setkaní s německou, nejen filmovou, kulturou. Tentokrát ovšem prostorách Rakouské knihovny (Nám. republiky 12) v Plzni.

Můžete se opět těšit na výběr slavných německých filmů, zajímavé rozhovory a skvělou atmosféru ve videosálu. Malé občerstvení bude také zajištěno.

Filmový večer se bude konat v úterý, 9. dubna od 18.00 hod.

Téma promítáni je „Großstadt vs. Kleinstadt“ resp. „Velké vs. Malé město“. Přijďte se podívat na různé perspektivy městského nebo provinčního života v Německu dnešní doby.
Výběr filmů bude opět ve Vašich rukou. Nabízíme široké spektrum snímků. Od komedie po dokumenty a dramata.
Vice informací o promítáni a filmech najdete na již známé adrese:
www.facebook.com/ErlebePilsen

Kdo by poté chtěl zakončit filmový večer příjemnou diskuzí při pivě či víně, je srdečně zván na tradiční česko-německý štamtiš, který se koná hned po promítáni v restauraci „Sedmé nebe Morávka“ (Bezručova 149/4 ).

Vítán je každý, bez ohledu na znalost německého jazyka. Tak neváháte pozvat i své přátele a známé a dejte tak příležitost novým setkáním a poznání zajímavých lidí.  Vstup je volný!

Aktuality

Doporučujeme

  • 12. 7. 2018 Tipy na letní dětské tábory s němčinou v roce 2018
    Přinášíme vám přehled letních táborů a workcampů pro rok 2018, kde se mohou děti a mladí lidé mimo jiné procvičit či zdokonalit v německém jazyce. Seznam bude průběžně doplňován. Chcete-li za organizátory svůj tábor na web přidat, můžete nám napsat...
  • 19. 6. 2018 Vypsání dobrovolnických míst v Německu - podzim 2018
    Je vám 18 – 30 let a chtěli byste strávit několik měsíců v Německu smysluplnou činností? Nebo víte o někom, kdo by si chtěl zpestřit studentská léta zajímavou stáží? Již od letošního září je v nabídce několik...
  • 23. 5. 2018 Gut drauf školení - strava, pohyb, stres
    Česko-německé školení GUT DRAUF, kde je hlavním tématem strava, pohyb a stres v práci s mládeží, se bude konat  15. - 17. června 2018   v Königsdorfu u Mnichova a je určeno pro pracovníky s mládeží, učitele a vychovatele z Česka a...
<%eshopCart%>

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube  

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita