einFach Deutsch! - Den učitelů němčiny 2013

V sobotu 6. dubna 2013 zve Spolek germanistů a učitelů němčiny (SGUN) a Goethe-Institut učitele němčiny z celé ČR na jednodenní vzdělávací akci do pražského Goethe-Institutu.
Motto letošního Dne učitelů němčiny "einFach Deutsch" koresponduje s cílem všech germanistů a učitelů němčiny představit němčinu jako perspektivní a zajímavý předmět a přispět tak ke zlepšení postavení německého jazyka a oboru Němčina jako cizí jazyk v České republice.

Pod názvem einFach Deutsch! nabízejí čeští, němečtí a rakouští referenti v celkem 21 seminářích a workshopech podněty k motivující, aktivní a moderní výuce němčiny. Workshopy budou zaměřeny především na aktivizační a komunikativní metody práce ve výuce Němčiny jako cizího jazyka a na neotřelé metodické tipy pro praxi ve výuce.

Přibližně 15 vystavovatelů - vydavatelé učebnic, české, německé a rakouské kulturní a vzdělávací instituce včetně Tandemu - představí v době od 12.45 a 14.15 hod. v sále pražského Goethe-Institutu nejnovější učebnice, pomůcky a programy pro vyučující němčiny. Den učitelů němčiny doplní bohatá tombola s hodnotnými cenami.

Bližší informace včetně programu naleznete na stránkách Goethe-Institutu či stránkách Spolku germanistů a učitelů němčiny (SGUN).

Aktuality

Doporučujeme

  • 12. 7. 2018 Tipy na letní dětské tábory s němčinou v roce 2018
    Přinášíme vám přehled letních táborů a workcampů pro rok 2018, kde se mohou děti a mladí lidé mimo jiné procvičit či zdokonalit v německém jazyce. Seznam bude průběžně doplňován. Chcete-li za organizátory svůj tábor na web přidat, můžete nám napsat...
  • 19. 6. 2018 Vypsání dobrovolnických míst v Německu - podzim 2018
    Je vám 18 – 30 let a chtěli byste strávit několik měsíců v Německu smysluplnou činností? Nebo víte o někom, kdo by si chtěl zpestřit studentská léta zajímavou stáží? Již od letošního září je v nabídce několik...
  • 23. 5. 2018 Gut drauf školení - strava, pohyb, stres
    Česko-německé školení GUT DRAUF, kde je hlavním tématem strava, pohyb a stres v práci s mládeží, se bude konat  15. - 17. června 2018   v Königsdorfu u Mnichova a je určeno pro pracovníky s mládeží, učitele a vychovatele z Česka a...
<%eshopCart%>

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube  

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita