VOLNÁ MÍSTA: Česko-bavorský informační den pro pracovníky s mládeží

27. února 2014 proběhne v Regensburgu informační den pro české a bavorské zájemce z řad pracovníků s (ne)organizovanou mládeží. Cílem je česko-německé intenzivní síťování a posílení komunikačních vazeb v mimoškolní oblasti. Česko-bavorský infromačně síťovací den je určen pro nejširší spektrum pracovníků s mládeží, kteří (nízkoprahově) pracují s organizovanou i neorganizovanou mládeží a chtějí získat nové kontakty na bavorské kolegyně či kolegy, posílit vazby a česko-bavorskou výměnu ve volnočasové oblasti.

Cílem je získat přehled o možnostech (finanční) podpory na české a německé/bavorské straně. Osobně se setkat s angažovanými lidmi z Bavorska, kteří chtějí navázat nebo prohloubit spolupráci s Českem a získat příp. i nového projektového partnera, příp. tipy a doporučení pro plánované přeshraniční setkání mladých lidí.

K přihlášení, jakož i k účasti nejsou zkušenosti na poli mezinárodních výměn mládeže podmínkou. Na místě bude k dispozici tlumočník, tj. znalosti německého jazyka jsou pouze výhodou.

Informační den připravuje BJR (Bavorský kruh mládeže) ve spolupráci s Koordinačním centrem česko-německých výměn mládežeTandem Regensburg a Plzeň

Termín: 27. února 2014
Začátek a konec akce: Od 10:00 do 16:00 hodin
Místo a adresa akce: Parkhotel Maximilian  (Maximiliansaal)
Maximilianstrasse 28
93047, Regensburg

Wifi připojení je na místě volně k dispozici
Poloha hotelu: Nachází se v centru města, 5 minut pěšky od hlavního vlakového nádraží.

Zájemci se mohou hlásit do 25. února 2014 písemně na: vesela@tandem.adam.cz nebo telefonicky 377 634 757.
Přihláška musí obsahovat jméno, zastupující organizaci či sdružení, oblast působnosti, důvody účasti na informačním dni a způsob dopravy (odkud) a případné otázky a poznámky na nás.

Účastnický poplatek není žádný.

Doprava: 50% celkových cestovních nákladů (optimálně vlakem) bude dle zaslaných originál jízdenek zpětně na účet proplaceno. Doporučujeme zakoupit příhraniční jízdenku v cenové výši 275,-  Kč, která platí po celý den (z Plzně) do Regensburgu i zpět. (více viz http://www.cd.cz/mezinarodni-cestovani/jizdenka/cestovani-v-prihranici-s-nemeckem/-4012/).

V případě výjezdu ze vzdálenějších míst ČR je možné zajistit v Regensburgu den předem ubytování. Tuto skutečnost prosím nahlaste s dostatečným předstihem.

V
případě otázek a nejasností se na nás neváhejte kdykoliv obracet. Těšíme se na Vás!

Aktuality

Doporučujeme

  • 12. 7. 2018 Tipy na letní dětské tábory s němčinou v roce 2018
    Přinášíme vám přehled letních táborů a workcampů pro rok 2018, kde se mohou děti a mladí lidé mimo jiné procvičit či zdokonalit v německém jazyce. Seznam bude průběžně doplňován. Chcete-li za organizátory svůj tábor na web přidat, můžete nám napsat...
  • 19. 6. 2018 Vypsání dobrovolnických míst v Německu - podzim 2018
    Je vám 18 – 30 let a chtěli byste strávit několik měsíců v Německu smysluplnou činností? Nebo víte o někom, kdo by si chtěl zpestřit studentská léta zajímavou stáží? Již od letošního září je v nabídce několik...
  • 23. 5. 2018 Gut drauf školení - strava, pohyb, stres
    Česko-německé školení GUT DRAUF, kde je hlavním tématem strava, pohyb a stres v práci s mládeží, se bude konat  15. - 17. června 2018   v Königsdorfu u Mnichova a je určeno pro pracovníky s mládeží, učitele a vychovatele z Česka a...
<%eshopCart%>

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube  

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita