Česko-německý mezinárodní tábor v Německu

20. 5. 2016

Centrum volného času Arabela pořádá ve spolupráci s německým partnerem Mezinárodní pobytový tábor v Německu u Baltského moře. Areál se nachází v malebném prostředí příměstského letoviska Ahlbeck.

Základna je umístěna přímo u moře a nachází se na hranicích s Polskem. Akce je určená pro děti ve věku od 9. do 15 let. (pokud dítě v tomto roce dosahuje 15 let, je potřeba jeho přihlášení konzultovat s vedoucí p. Štrofovou).

Kemp je zaměřený především na konverzaci, dorozumívací jazyk je čeština a němčina, ale děti se mohou domluvit také anglicky. Účastníci budou pracovat ve skupinách nebo v smíšených mezinárodních dvojicích.  Budou se hrát hry, chodit na výlety, návštěva lanového centra, jezdit na kolech, navštěva sousedního státu Polska.  Veškeré činnosti se odehrávají na pláži nebo v lese. Areál je dobře vybavený pro zájmy dětí, nachází se zde několik pingpongových stolů, fotbalové i volejbalové hřiště.

Datum: 13. – 23. 7. 2016 - odjezd z Prahy

Cena: 5500 Kč

Cena zahrnuje jízdné na akci i na výlety, pomůcky, 50% na vstupné do lanového centra. Ubytování a stravu platí Německý partner.

Dítě potřebuje platný cestovní pas.

Kontakt:
Přihlášky získáte na e-mailu helena.strofova@seznam.cz nebo na tel. 603 487 060

 

Aktuality

Doporučujeme

Newsletter

Chcete-li dostávat novinky na e-mail, vyplňte přihlášku k odběru newsletteru.

YouTube   twitter

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Západočeská univerzita

Voš Plzeň